Contact us

Contact us by email:

  • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
  • Kamil Bartczak (chairman): This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
  • Agnieszka Labenz (vice-chairman) This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
  • Ida Pawłowicz (marketing) This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
 
Zapraszamy do współpracy!
There are no translations available.

Jesteśmy stowarzyszeniem pasjonatów gier fabularnych na żywo. Doświadczenie z larpami mamy od połowy lat '90. Piszemy i realizujemy gry fabularne na żywo (czyli LARP-y, live action roleplays) i formy pokrewne, np. przedstawienia interaktywne.

Jako organizacja pozarządowa chętnie współpracujemy z innymi stowarzyszeniami i fundacjami, firmami, samorządami, instytucjami edukacji i kultury, grupami nieformalnymi i in.

Mamy doświadczenie w organizacji takich wydarzeń, jak gry fabularne na żywo, dramy, imprezy dla młodzieży i dzieci, wydarzenia towarzyszące wystawom czy festynom, gry miejskie i inne formy aktywnej rozrywki i edukacji nieformalnej.

Gry fabularne na żywo mogą uatrakcyjnić przedsięwzięcia edukacyjne i kulturalne skierowane do młodzieży i nie tylko. Na przykład gry zorganizowane przez nas we współpracy z Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie przyciągnęły młodych ludzi na wystawy w Muzeum, przekazując im jednocześnie pewną wiedzę związaną z tematyką danej wystawy.

Gry mogą być również atrakcyjną formą budowania wizerunku nowych przedsięwzięć i spełniać funkcje promocyjne. Na przykład, gra "Yesternight in Miami", którą zrealizowaliśmy wspólnie z On Board Public Relations, przyczyniła się do udanego startu tematycznego kanału TV.

Poza grami mamy również doświadczenie w realizowaniu pokazów i turniejów - szermierczych, łuczniczych itp. - warsztatów, prelekcji i innych zdarzeń mogących uatrakcyjnić festyn czy wydarzenie edukacyjne lub kulturalne.

Aby nawiązać współpracę, napisz do nas:

Annika Olejarz - ksiezniczka[kropeczka]zmora[małpka]gmail.com
Kamil Bartczak – bartczak[kropeczka]kamil[małpka]gmail.com

Tel: 510 261 720

Zapraszamy też na nasz profil Facebook.