Polish (Poland)English (United Kingdom)


Larpy Argos

Autorzy
There are no translations available.Lead Design:


Marcin Szurpicki
Do niedawna tylko gracz, który swoje role opierał na dużych dawkach, często bardzo skrajnych emocji. Miłośnik transgresywności larpów, przecierający ścieżki daleko idącym rozwiązaniom. Green, green, z daleko idącym dystansem do samego siebie, przyjmie na siebie każdą rolę, o ile tylko ubezpieczenie to pokryje. Sygnatariusz Derp Deala. Przy pisaniu gier skupia się na zmęczeniu psychicznym i fizycznym swoich graczy. W życiu prywatnym, całkowicie poważny urzędnik państwowy, niosący kaganek oświaty wśród rzesz młodych prawników. A że frustrację trzeba wyładować...Organizatorzy:


Katarzyna Kehl
Swoją przygodę z larpami zaczęła od wielosferowego Wrońca na podstawie powieści Jacka Dukaja o tym samym tytule, po czym gładko przerzuciła się na jeepformy i freeformy. Prowadziła scenariusze skandynawskie, polskich twórców oraz swoje własne.  Jest main designerem the Game. Jej artykuły pojawiały się w magazynie „Inne Sfery” oraz na portalach dot. RPG. Dwie największe namiętności w życiu? Jazda konna i „na pewno mogłam to zrobić lepiej”.

 

Annika Olejarz
Cierpi na egzystencjalne ADHD i pakuje się w każdy projekt, który uzna za dostatecznie interesujący, w rolach oscylujących od noszenia wiader z jabłkami i mycia naczyń (Geas: Burgkon), bieganie po lesie w nocy (część survivalowa the Game) po pisanie scenariusza (Geas: Pielgrzymka). Z wykształcenia matematyk, zawodowo analityk, po godzinach projektuje grafikę (identyfikacja wizualna m.in. Koszmarnych Gąszczy Kołysanek) i łamie tekst (m.in. publikacje Konferencji larpowej "Kola"). Ma za sobą redagowanie magazynu "Inne Sfery". W "międzyczasie" praktykuje jogę i pożera litery.

Kamil Bartczak
Organizator larpów spod znaku Geas, twórca znanych, lubianych i nie rzadko kontrowersyjnych larpów takich jak: Larp o duchach, Fight Night, Pielgrzymka, Rose Tattoo. Larpem Stypa razem z Przemkiem Szymczakiem wygrał pierwszą edycję Larpów Najwyższych Lotów. W przeszłości organizator Fantazjady. Współtwórca unikalnego programu do pisania larpów "Spindle".

Michał Grabowski
Pierwszego larpa zagrał w 2006 roku i zakochał się w możliwości odgrywania postaci "na żywo". Pierwsze nieśmiałe próby pisania larpów podjął w 2009 r. Od niedawna członek AR Argos. Uwielbia testować granice swoich możliwości, wyzwania i dobre piwo. Z natury sceptyk, fan dyskusji i wymiany poglądów. Hobbystycznie bombarduje cudze pomysły, by zobaczć, czy się obronią. Na codzień troll o wyglądzie ruskiego przemytnika

Marzena Tomkiewicz

Katarzyna Górska


Marcin Nurzyński

 

Nasze Koszulki

Zamów już teraz! Koszulki z argosowych larpów w wersji damskiej, męskiej i z własną ksywką są dostępne w Rekwizytorni.