Jak w to grać?

Myśląc o sposobie uczestnictwa w The Third Side przychodzą nam na myśl dwa modele. Nie wskazujemy właściwego, pozwalając uczestnikom samemu wybrać w jaki sposób wolą się bawić.

Play to lose
Gra silnie opiera się o zasadę play to lose. Chcemy, by to właśnie porażka postaci budowała zabawę graczy. W tej grze nie chodzi o zwycięstwo, tylko o wywołanie emocji, których nie dosięgniemy nigdzie indziej.

Play to survive
Wychodząc naprzeciw graczom pragnącym zakosztować szkoły przetrwania, stwarzamy możliwość prowadzenia historii właśnie w tą stronę. Rozumiemy, że dla przeżycia można zrobić wiele i krzyczenie z bólu na alei snajperów nie jest najlepszym pomysłem. Czasem najlepsze opowieści mówią Ci, którzy przetrwali.

Tak czy inaczej, w tej grze zapewne przegrasz - może to oznaczać Twoją śmierć, kalectwo, albo ich uniknięcie za cenę demoralizacji i czynów, których nigdy sobie nie wybaczysz.

Close to home
Aby stworzyć możliwie najbardziej realne postacie, ich przedwojenna historia będzie zbliżona do życia graczy. Ktoś był studentem, ktoś zaczynał pracę w korporacji, ktoś inny samotną matką. Tak jak w rzeczywistym świecie niewiele osób jest przygotowanych fizycznie czy psychicznie na realny konflikt zbrojny, tak też w naszej grze dla wielu było to ogromne zaskoczenie.

Nasze Koszulki

Zamów już teraz! Koszulki z argosowych larpów w wersji damskiej, męskiej i z własną ksywką są dostępne w Rekwizytorni.