(Prawie) bez fotografii

W trakcie larpa spodziewamy się scen, w których uczestnicy znajdą się w sytuacjach, które dla osób postronnych mogą wydawać się niepokojące. Z tego względu zdecydowaliśmy się na ograniczenie wykonywania zdjęć podczas larpa.

Wykonywanie zdjęć podczas całego czasu trwania Stairway to Heaven jest zakazane, z wyjątkiem fotografów zatwierdzonych przez autorów gry i organizatorów festiwalu Dreamhaven. Ew. złamanie tego zakazu traktowane będzie jako naruszenie regulaminu imprezy i traktowane z pełną stanowczością. W przypadku ew. publikacji takich materiałów - wliczając w to dochodzenie odpowiedzialności prawnej.

Zdjęcia wykonane przez akredytowanych fotografów zostaną przejrzane przed publikacją, w razie gdyby przedstawiały sceny potencjalnie niepokojące, zweryfikujemy je z obecnymi na nich osobami przed publikacją. Zdjęcia scen z ew. nagością nie będą w ogóle wykonywane, czego będziemy oczekiwać od każdego zatwierdzonego fotografa.

Wiemy że brzmi to trochę poważnie, ale zależy nam, by uczestnicy podczas gry czuli się swobodnie i nie obawiali przekraczać tych granic, które chcieliby przekroczyć. Jeżeli chcesz robić zdjęcia podczas Stairway to Heaven - napisz do nas! Bo na tym, żeby z larpa było dużo fajnych fotek, też nam zależy :)