Polish (Poland)English (United Kingdom)


Larpy Argos

autorzy
Nika
There are no translations available.

Antagonistka z przypadku, z wewnętrznym imperatywem działania pod prąd. Trenuje inteligentną krytykę żyjąc nie najwyższych lotów kulturą. Ma brzydki zwyczaj atakowania przechodniów newsami w WoWa i mechaniki kwantowej.

 
Kamil
Read more...
 
Plusz
There are no translations available.

Agnieszka Rogowska - Twórczyni larpów, zdobywca nagordy "Złota Maska" w kategorii najlepszy scenariusz print and play" w 2015tym roku za larp "Czas Obywatela". W swoim życiu grała już zapewne na paru setkach larpów, zrobiła kilkadziesiąt. Na codzień programuje gry komputerowe.

 
Gerard
Written by Gerard   
There are no translations available.

Projektant i scenarzysta gier. Od wielu lat związany z branżą gier bez prądu. Współpracował z portalem Polter.pl, oraz wydawnictwami Kuźnia Gier i Gry Leonardo. Autor materiałów do gry fabularnej Wolsung, członek kapituły konkursu Quentin w latach 2013-2016, autor scenariuszy RPG w Magii i Mieczu, trener warsztatów LubLarp, główny koordynator Konferencji Larpowej 2016 w Warszawie, sędzia i pomysłodawca konkursu Larpowe Laury oraz sędzia Złotych Masek w 2016 roku. Od czterech lat zawodowo tworzy gry komputerowe, obecnie jest game designerem w studiu Techland Warszawa. Jego ulubionym larpem który sam stworzył jest "Au revoir, dogs!", gra akcji inspirowana filmami Quentina Tarantino.

 
Fulko
There are no translations available.

Read more...
 Zostańmy w kontakcie!

  • Profil Akademii Argos na Facebooku
  • larpowy kanał Argos w Youtube